Нашар көретіндерге арналған нұсқа

Орталық су тарифімен таныстыру жиыны өткізілді

16.05.2020

«Ленин кенті әкімінің аппараты» ММ жергілікті қоғамдастық жиналысын өткізді, оған қатысушылар «Горкомхоз Модернизация жилья» ЖШС-нің суды таратушы желілер арқылы беру бойынша қызметтерінің бекітілген тарифтерімен және жария шарт жобасымен танысты.. «Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Табиғи монополияларды реттеу комитетінің Павлодар облысы бойынша департаменті «РММ-нің 2020 жылғы 14 мамырдағы № 27-НҚ» Горкомхоз тұрғын үйді жаңғырту» ЖШС-нің суды таратушы желілер арқылы беру қызметтеріне тариф және тарифтік сметаны бекіту туралы «бұйрығына сәйкес Ленин кентінде жеңілдетілген тәртіппен суды тарату желілері арқылы беру бойынша жоғарыда көрсетілген ұйымның қызметтеріне тариф бекітілді, 2020 жылғы 1 маусымнан бастап ҚҚС-сыз қолданысқа енгізілді. — тұрғындар үшін-136 теңге / м3; — өзге тұтынушылар үшін-300 теңге / м3.
Тұтынушыларға есептеу құралдарын орнату қажет, ал «Горкомхоз тұрғын үйді жаңғырту» ЖШС-не 2020 жылдың 1 маусымына дейінгі мерзімде пломбалау және актілерді жасау қажет.
Суды есепке алу кенжары болмаған жағдайда төлем Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес бір адамға тұтыну нормаларын есептеуге сәйкес жүргізіледі.

Нашар көретіндерге арналған нұсқа